Blog
Op onze blog schrijven we over verhuur en huur zaken. We geven tips over verhuren en huren van spullen, diensten en producten. Iets huren? Bij verhuur.nl gelijk contact met verhuurders.
Koningsdag 2017 staat ook dit jaar weer garant voor het huren van veel zaken. De Koninklijke familie brengt dit jaar op donderdag 27 april 2017 een bezoek aan Tilburg. De familie is van plan om twee uur aanwezig te zijn. Dit jaar worden ze welkom geheten door burgemeester Peter Noordanus en enkele Tilburgse kinderen.
Daarnaast zijn op dit moment alle koorleden al druk aan het oefenen om de oranjes welkom te heten in Tilburg. Ook is er een leuke promoactie aan de gang bij alle basisschoolleerlingen in Tilburg. Deze kregen een boekje met het verhaal van ‘De wortels van Oranje’. Dit verhaal gaat over Amalia, Alexia en Ariane. In het stickerboekje ontdekken ze hun Tilburgse ‘roots’: de wortels van Oranje. De Koninklijke familie komt aan op centraal station, waarna ze via de Spoorzone doorgaan naar de Heuvel. Zouden de prinsessen dan ook echt ontsnappen tijdens dit bezoek? Wel volgens het verhaal in het stickerboek.
In de aanloop van een groot evenement als Koningsdag worden er altijd veel zaken gehuurd. We schreven er vorig jaar ook al over het huren tijdens koningsdag. Bij verhuur.nl zien we de vraag flink stijgen naar podium verhuur, truss en evenement verhuur en het huren van bijvoorbeeld geluidsinstallaties. Tijdens koningsdag voorzien onze verhuurders in het hele land in verschillende steden en dorpen podia of feesttenten van een geluidsinstallatie, DJ en verlichting. Op het podium Op het podium in Tilburg komen dit jaar Guus Meeuwis, Nielson, Gers Pardoel, Xander de Buisonje en nog veel meer top artiesten. Guus Meeuwis maakt een speciale Tilburg tune welke de rode draad van het programma is. Opvallend is dat hier ook dus veel bekende Tilburgers optreden.
Tijdens Koningsnacht en Koningsdag verandert de binnenstad van Tilburg in een groot festivalterrein met meerdere feesten. Dit jaar hebben ze als thema de Werelden van Tilburg. Uiteindelijk komen ze bij wereld 13, de grand finale: Een muzikale finale met een zachte G. Op het Piusplein staat een groot podium met publiek ervoor. Op het podium verschillende bekende Tilburgers onder aanvoering van Guus Meeuwis. Als de koninklijke familie uiteindelijk vertrekt worden ze, naar goed Tilburgs gebruik, uitgezwaaid met duizenden zakdoeken